Litografi Hans kajtorp

Litografi Hans kajtorp
Litografi Hans kajtorp
Litografi Hans kajtorp
Litografi Hans kajtorp
Litografi Hans kajtorp
Litografi Hans kajtorp
Litografi Hans kajtorp
Litografi Hans kajtorp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

HANS KAJTORP (1916-1991): Landskapsmotiv, signerad, daterad 80, numrerad, färglitografi, ca 45x35 cm

900355

2021-04-08