Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVUR, bemålat, 1800-tal, höjd ca 230 cm, lod och pendel medföljer
Senare bemålning, slitage, urtavla med skaor
900356
2021-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här