Georg Jensen silvershaker

Georg Jensen silvershaker
Georg Jensen silvershaker
Georg Jensen silvershaker
Georg Jensen silvershaker
Georg Jensen silvershaker
Georg Jensen silvershaker

Klubbat för:

2 700 EUR

Utropspris

2 500 EUR

GEORG JENSEN, cocktail shaker, silver (925) design Harald Nielsen, höjd ca 26 cm, stämpelmärkt 462D samt HN, Danmark 1930/40-tal, Franska importstämplar.

900357

2021-04-18