Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIGURD PERSSON, ring, Stockholm, 1965, sterlingsilver, arkitektonisk modell med hög kvadrat delvis förgylld, stl ca 18 3/4 jmfr 59, vikt ca 14.2 g
Bruksslitage.
900362
2021-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här