Edition Eté Sigurd Persson Ring Stockholm 1965

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIGURD PERSSON, ring, Stockholm, 1965, sterlingsilver, arkitektonisk modell med hög kvadrat delvis förgylld, stl ca 18 3/4 jmfr 59, vikt ca 14.2 g

Bruksslitage.

900362

2021-05-30