Ralph Judell oljemålning

Ralph Judell oljemålning
Ralph Judell oljemålning
Ralph Judell oljemålning
Ralph Judell oljemålning
Ralph Judell oljemålning
Ralph Judell oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

RALPH JUDELL (född 1935): Järnvägsspåret, olja på duk, signerad och daterad 1984, ca 68x120 cm

Zustandsbeschreibung

900375

2021-04-06