Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
RALPH JUDELL (född 1935): Järnvägsspåret, olja på duk, signerad och daterad 1984, ca 68x120 cm
Zustandsbeschreibung
900375
2021-04-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner