Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 6 st, 1900-tal, stomme av björk, sits av snöre, märkta undertill Montina Spa, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, sitsar med smuts
900389
2021-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här