Stolar 6 st Montina Spa

Stolar 6 st Montina Spa
Stolar 6 st Montina Spa
Stolar 6 st Montina Spa
Stolar 6 st Montina Spa
Stolar 6 st Montina Spa
Stolar 6 st Montina Spa
Stolar 6 st Montina Spa
Stolar 6 st Montina Spa
Stolar 6 st Montina Spa
Stolar 6 st Montina Spa

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1900-tal, stomme av björk, sits av snöre, märkta undertill Montina Spa, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, sitsar med smuts

900389

2021-04-10