Skulptur efter Jean de Roucourt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, efter Jean de Roncourt, art déco, 1900-talets första hälft, patinerad metall, föreställande spjutkastare, höjd ca 38, ca 54x17 cm

Smärre slitage, sockel sprucken

900402

2021-04-07