Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RAGNAR SANDBERG (1902-1972):
"Dan Andersson: den druckne matrosens sång", signerad och daterad R. Sandberg - 30, blyerts på papper, dagmått 29,5x23 cm.
Ej examinerad ur ram, fuktfläckar, pappersrevor
900408
2021-04-18