Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RAGNAR SANDBERG (1902-1972):
"Dan Andersson: den druckne matrosens sång", signerad och daterad R. Sandberg - 30, blyerts på papper, dagmått 29,5x23 cm.

Ej examinerad ur ram, fuktfläckar, pappersrevor

900408

2021-04-18