Sockerskrin silver

Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

SOCKERSKRIN, silver, rokokostil, rik dekor samt blommor och bladverk, senska kontrollstämplar, höjd ca 10 cm, vikt ca 429 g

Zustandsbeschreibung

Bruks- och åldersrelaterat slitage

900442

2021-04-10