Birger Halling oljemålning

Birger Halling oljemålning
Birger Halling oljemålning
Birger Halling oljemålning
Birger Halling oljemålning
Birger Halling oljemålning
Birger Halling oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BIRGER HALLING (1907-1996), "Landsväg Öland", signerad och daterad, Halling 47, olja på pannå, ca 45 x 37,5 cm

900444

2021-04-10