Armband och ring 18k

Armband och ring 18k
Armband och ring 18k
Armband och ring 18k
Armband och ring 18k
Armband och ring 18k
Armband och ring 18k
Armband och ring 18k
Armband och ring 18k
Armband och ring 18k
Armband och ring 18k

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

9 000 SEK

ARMBAND, RING, 18 k guld, 1967, dekor av grönglaserade scarabéer, svenska kontrollstämplar, total vikt ca 32 g

Ingår i temaauktionen Grand Tour

smärre slitage

900463

2021-04-25