Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ANDREAS LUNDBERG (född 1973): Träd, monogramsignerad, pigmentprint, numrerad 31/75, bladmått ca 36x36 cm.
Zustandsbeschreibung
900473
2021-04-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner