Spegel bambu
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
SPEGEL, 1900-talets mitt, bambu och rotting, ca 81x55 cm
Kuntoraportti
Bruks- och åldersrelaterat slitage
900478
Päivämäärä:
2021-04-11