Spegel bambu

Spegel bambu
Spegel bambu
Spegel bambu
Spegel bambu
Spegel bambu
Spegel bambu

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

SPEGEL, 1900-talets mitt, bambu och rotting, ca 81x55 cm

Kuntoraportti

Bruks- och åldersrelaterat slitage

900478

Päivämäärä:

2021-04-11