Pillerdosor bägare silver

Pillerdosor bägare silver
Pillerdosor bägare silver
Pillerdosor bägare silver
Pillerdosor bägare silver
Pillerdosor bägare silver
Pillerdosor bägare silver
Pillerdosor bägare silver
Pillerdosor bägare silver
Pillerdosor bägare silver
Pillerdosor bägare silver
Pillerdosor bägare silver
Pillerdosor bägare silver
Pillerdosor bägare silver
Pillerdosor bägare silver
Pillerdosor bägare silver
Pillerdosor bägare silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SKÅL, VASER, 2 st, PILLERDOSOR, 4 st, PARFYMFLASKA, SUPBÄGARE, 2 KRYDDKAR, 5 MINDRE BÄGARE, silver, 1800/1900-tal, bl.a. Ryssland, större vasens höjd 10 cm, silvervikt 365 g

Slitage och mindre bucklor

900491

2021-04-07