Edition Vogue Louis Vuitton Jeune Fille PM
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LOUIS VUITTON, Jeune Fille PM Monogram Canvas Shoulder Bag, mindre dragkedjeförsedd axelremsmodell, två ytterfickor varav en med spänne, invändigt fodrad, invändig ficka med dragkedja, detaljer i mässing, justerbar axelrem, invändigt stämpelmärkt och daterad TH0910, längd ca 23 cm, djup ca 5 cm, höjd ca 17 cm, dustbag medföljer
Kraftigt bruksslitage. Ställvis kantbortfall/ slitage. Invändigt foder med missfärningar.
900504
2021-04-18