Edition Vogue Louis Vuitton Jeune Fille PM

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOUIS VUITTON, Jeune Fille PM Monogram Canvas Shoulder Bag, mindre dragkedjeförsedd axelremsmodell, två ytterfickor varav en med spänne, invändigt fodrad, invändig ficka med dragkedja, detaljer i mässing, justerbar axelrem, invändigt stämpelmärkt och daterad TH0910, längd ca 23 cm, djup ca 5 cm, höjd ca 17 cm, dustbag medföljer

Kraftigt bruksslitage. Ställvis kantbortfall/ slitage. Invändigt foder med missfärningar.

900504

2021-04-18