Anu Penttinen konstglas vas

Anu Penttinen konstglas vas
Anu Penttinen konstglas vas
Anu Penttinen konstglas vas
Anu Penttinen konstglas vas
Anu Penttinen konstglas vas
Anu Penttinen konstglas vas
Anu Penttinen konstglas vas
Anu Penttinen konstglas vas

Klubbat för:

600 EUR

Utropspris

800 EUR

ANU PENTTINEN, KONSTGLAS VAS, signerad Anu Penttinen, 2010-tal, flerfärgat och klart glas, höjd 45,5 cm, diameter 12,5 cm

900508

2021-04-18