Edition Vogue Mulberry Binocular Bag Vintage

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MULBERRY, Binocular Bag, vintage, axelrem/ cross body modell, sk kikarväskmodell, brunt präglat Nile läder, invändigt klädd med rutmönstrat Heritage foder, justerbar axelrem, mässingsdetaljer, brick och etikettmärkt, längd ca 22 cm, djup ca 6 cm, höjd ca 23 cm, dustbag medföljer

Bruksslitage. Invändigt lagning av foder med silvertejp. Något torrt läder.

900511

2021-04-18