Anu Penttinen konstglas

Anu Penttinen konstglas
Anu Penttinen konstglas
Anu Penttinen konstglas
Anu Penttinen konstglas
Anu Penttinen konstglas
Anu Penttinen konstglas
Anu Penttinen konstglas
Anu Penttinen konstglas
Anu Penttinen konstglas
Anu Penttinen konstglas

Klubbat för:

600 EUR

800 EUR

ANU PENTTINEN, KONSTGLAS VAS, signerad Anu Penttinen, 2010-tal, flerfärgat och klart glas, höjd 29,5cm, bredd 18 cm

900512

2021-04-18