Klubbat för:
800 EUR
Utropspris
1 000 EUR
ALPO JAAKOLA (1929-1997) liggande modell, signerad samt daterad 1970, akvarell, bildyta 50x70 cm
900519
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här