Alpo Jaakola akvarell

Alpo Jaakola akvarell
Alpo Jaakola akvarell
Alpo Jaakola akvarell
Alpo Jaakola akvarell
Alpo Jaakola akvarell
Alpo Jaakola akvarell
Alpo Jaakola akvarell
Alpo Jaakola akvarell

Klubbat för:

800 EUR

Utropspris

1 000 EUR

ALPO JAAKOLA (1929-1997) liggande modell, signerad samt daterad 1970, akvarell, bildyta 50x70 cm

900519

2021-04-18