Yngve Bäck oljemålning
Klubbat för:
2 300 EUR
Utropspris
2 000 EUR
YNGVE BÄCK (1904-1990) "seglats", signerad samt daterad -55, olja på duk, 81x116 cm
Utställningar: Helsingfors konsthall: Prisma 1956-1961, nr 1, Pro Artibus Bäck utställning 1991-92, nr 586/86
900521
2021-04-18