Stjärnkarta
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STJÄRNKARTA, Wahlström & Widstrand, Stockholm, 1900-talets början, läderklädda detaljer, roterande skiva, för Sverige, Norge och Finland, diameter ca 25 cm, baksida med instruktion
Mindre slitage på hörn och några kanter, några fläckar på baksidan, ett mindre hål på en av de fyra hörnen
900525
2021-04-07