Stjärnkarta

Stjärnkarta
Stjärnkarta
Stjärnkarta
Stjärnkarta
Stjärnkarta
Stjärnkarta
Stjärnkarta
Stjärnkarta

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

STJÄRNKARTA, Wahlström & Widstrand, Stockholm, 1900-talets början, läderklädda detaljer, roterande skiva, för Sverige, Norge och Finland, diameter ca 25 cm, baksida med instruktion

Mindre slitage på hörn och några kanter, några fläckar på baksidan, ett mindre hål på en av de fyra hörnen

900525

2021-04-07