Emil Dyrberg-Petersen oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMIL DYRBERG-PETERSEN (Danmark 1908-1973): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Dyrberg-P -57, olja på pannå, 63x42 cm

900535

2021-04-08