Reklam och klockböcker

Reklam och klockböcker
Reklam och klockböcker
Reklam och klockböcker
Reklam och klockböcker
Reklam och klockböcker
Reklam och klockböcker
Reklam och klockböcker
Reklam och klockböcker

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

REKLAM OCH KLOCKBÖCKER, bestående av bland annat urmakare i Sverige under äldre tider, Mortensen Jens Olsens ur, urdelar, verktyg, nycklar, borr och skyddsboetter för fickur

Bruksskick. Skador kan förekomma.

900556

2021-04-25