Reklam och klockböcker
Klubbat för:
300 SEK
2 000 SEK
REKLAM OCH KLOCKBÖCKER, bestående av bland annat urmakare i Sverige under äldre tider, Mortensen Jens Olsens ur, urdelar, verktyg, nycklar, borr och skyddsboetter för fickur
Bruksskick. Skador kan förekomma.
900556
2021-04-25