Bent Hansen "Primum" skrivbordsstol
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BENT HANSEN, "Primum", skrivstol, klädd med svart läder, knapphäftad rygg, benställning i svartlackerad metall, etikettmärkt, sitthöjd 47 m.
Smärre bruksslitage, några små repor i lädret.
900558
2021-04-17