Bent Hansen "Primum" skrivbordsstol

Bent Hansen
Bent Hansen
Bent Hansen
Bent Hansen
Bent Hansen
Bent Hansen
Bent Hansen
Bent Hansen

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENT HANSEN, "Primum", skrivstol, klädd med svart läder, knapphäftad rygg, benställning i svartlackerad metall, etikettmärkt, sitthöjd 47 m.

Smärre bruksslitage, några små repor i lädret.

900558

2021-04-17