Servisdelar Willowmönstrade

Servisdelar Willowmönstrade
Servisdelar Willowmönstrade
Servisdelar Willowmönstrade
Servisdelar Willowmönstrade
Servisdelar Willowmönstrade
Servisdelar Willowmönstrade
Servisdelar Willowmönstrade
Servisdelar Willowmönstrade

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVISDELAR, 4 st, Willowmönstrade, omkring 1900, flintgods, serveringsfat märkta Stafforshire (längd 33 samt 40,5 cm), terrin (längd 22 cm) samt tallrik (diameter 24 cm).

Bruksslitage, krackelyr, ställvis med missfärgningar.

900566

2021-04-10