Servisdelar Willowmönstrade
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SERVISDELAR, 4 st, Willowmönstrade, omkring 1900, flintgods, serveringsfat märkta Stafforshire (längd 33 samt 40,5 cm), terrin (längd 22 cm) samt tallrik (diameter 24 cm).
Bruksslitage, krackelyr, ställvis med missfärgningar.
900566
2021-04-10