Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GRIPSHOLMSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, bemålad, rutig klädsel, sitthöjd 45 cm

Zustandsbeschreibung

Färgbortfall, slitage

900578

2021-04-08