Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, bemålad, rutig klädsel, sitthöjd 45 cm
Zustandsbeschreibung
Färgbortfall, slitage
900578
2021-04-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner