Bordstelefon l900-tal

Bordstelefon l900-tal
Bordstelefon l900-tal
Bordstelefon l900-tal
Bordstelefon l900-tal
Bordstelefon l900-tal
Bordstelefon l900-tal
Bordstelefon l900-tal
Bordstelefon l900-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSTELEFON, 1900-tal, läderklädd samt mässing, höjd ca 26 cm

Slitage, fläckar

900588

2021-04-13