Soffa ikea

Soffa ikea
Soffa ikea
Soffa ikea
Soffa ikea
Soffa ikea
Soffa ikea
Soffa ikea
Soffa ikea
Soffa ikea
Soffa ikea

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, 3-sits, IKEA, 1900-talets andra hälft, klädsel i svart skinn, lösa plymåer, ben av förkromade stålrör, sitthöjd ca 43, längd 210 cm

Slitage

900615

2021-04-09