Soffbord Stockholm IKEA

Soffbord Stockholm IKEA
Soffbord Stockholm IKEA
Soffbord Stockholm IKEA
Soffbord Stockholm IKEA
Soffbord Stockholm IKEA
Soffbord Stockholm IKEA
Soffbord Stockholm IKEA
Soffbord Stockholm IKEA

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKEA, "Stockholm", soffbord, fanerat i ek, höjd ca 50, 90x90 cm

Smärre slitage

900626

2021-04-07