Fernandez Arman Color box

Fernandez Arman Color box
Fernandez Arman Color box
Fernandez Arman Color box
Fernandez Arman Color box
Fernandez Arman Color box
Fernandez Arman Color box
Fernandez Arman Color box
Fernandez Arman Color box
Fernandez Arman Color box
Fernandez Arman Color box

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

16 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (1928-2005): Color box, signerad Arman, monterad i plexilåda, lådans storlek 40x40 cm
PROVENIENS: Konstgalleri Oskar H Persson AB, Helsingborg

900627

2021-04-07