Klubbat för:
120 EUR
Utropspris
200 EUR
TALLRIKAR, 12 st, Pirtti, porslin, diameter 22,5 cm, Arabia 1950-tal.
Bruksslitage och små skador.
900632
2021-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här