Tallrikar Pirtti

Tallrikar Pirtti
Tallrikar Pirtti
Tallrikar Pirtti
Tallrikar Pirtti
Tallrikar Pirtti
Tallrikar Pirtti

Klubbat för:

120 EUR

Utropspris

200 EUR

TALLRIKAR, 12 st, Pirtti, porslin, diameter 22,5 cm, Arabia 1950-tal.

Bruksslitage och små skador.

900632

2021-04-11