Soffbord, Englesson

Soffbord, Englesson
Soffbord, Englesson
Soffbord, Englesson
Soffbord, Englesson
Soffbord, Englesson
Soffbord, Englesson
Soffbord, Englesson
Soffbord, Englesson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, Englesson, 1990-tal, rektangulärt, med låda, höjd 45, 130x70 cm

Bruksslitage

900633

2021-04-07