Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, Italien, 2000-tal, klädsel i lila plysch, enligt uppgift inköpt på NK, längd ca 245, djup 90, sitthöjd 43 cm

Smärre slitage, närmast nyskick

900640

2021-04-07