Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÖRNBORD, 1900-talets början, gustaviansk stil, låda i sargen, träskuren dekor, höjd 77, 100x73 cm
Bruksslitage, senare bemålad, torrsprickor
900659
2021-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här