Hörnbord gustaviansk stil

Hörnbord gustaviansk stil
Hörnbord gustaviansk stil
Hörnbord gustaviansk stil
Hörnbord gustaviansk stil
Hörnbord gustaviansk stil
Hörnbord gustaviansk stil
Hörnbord gustaviansk stil
Hörnbord gustaviansk stil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖRNBORD, 1900-talets början, gustaviansk stil, låda i sargen, träskuren dekor, höjd 77, 100x73 cm

Bruksslitage, senare bemålad, torrsprickor

900659

2021-04-17