Etagere/ blombord

Etagere/ blombord
Etagere/ blombord
Etagere/ blombord
Etagere/ blombord
Etagere/ blombord
Etagere/ blombord
Etagere/ blombord
Etagere/ blombord

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ETAGERE, sekelskiftet 18/1900-tal, björk samt furu, höjd ca84, diameter 91 cm

Bruksslitage

900665

2021-04-12