Soffa 3-sits 1960-tal

Soffa 3-sits 1960-tal
Soffa 3-sits 1960-tal
Soffa 3-sits 1960-tal
Soffa 3-sits 1960-tal
Soffa 3-sits 1960-tal
Soffa 3-sits 1960-tal
Soffa 3-sits 1960-tal
Soffa 3-sits 1960-tal
Soffa 3-sits 1960-tal
Soffa 3-sits 1960-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 3-sits, 1960-tal, svart skinn, lösa plymåer, ben i teak, längd ca 210, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage, märken

900675

2021-04-12