Fåtöljer rotting

Fåtöljer rotting
Fåtöljer rotting
Fåtöljer rotting
Fåtöljer rotting
Fåtöljer rotting
Fåtöljer rotting
Fåtöljer rotting
Fåtöljer rotting
Fåtöljer rotting
Fåtöljer rotting

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, rotting, sitthöjd ca 38 cm

Brukslitage, skador

900694

2021-04-08