Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, rokokostil, underede av bemålad trä, skiva i kalcit, höjd ca 58, 60x60 cm

Bruksslitage

900705

2021-04-12