Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, rokokostil, underede av bemålad trä, skiva i kalcit, höjd ca 58, 60x60 cm
Bruksslitage
900705
2021-04-12