Dosa 1800-tal Ryssland

Dosa 1800-tal Ryssland
Dosa 1800-tal Ryssland
Dosa 1800-tal Ryssland
Dosa 1800-tal Ryssland
Dosa 1800-tal Ryssland
Dosa 1800-tal Ryssland
Dosa 1800-tal Ryssland
Dosa 1800-tal Ryssland
Dosa 1800-tal Ryssland
Dosa 1800-tal Ryssland
Dosa 1800-tal Ryssland
Dosa 1800-tal Ryssland
Dosa 1800-tal Ryssland
Dosa 1800-tal Ryssland

Klubbat för:

1 400 SEK

1 200 SEK

DOSA, silver, Ryssland, troligen Moskva, otydliga stämplar, daterad 1851, graverad dekor, niello, ca 7,5x4 cm, vikt ca 78g

Slitage

900734

2021-04-13