Klubbat för:
1 400 SEK
1 200 SEK
DOSA, silver, Ryssland, troligen Moskva, otydliga stämplar, daterad 1851, graverad dekor, niello, ca 7,5x4 cm, vikt ca 78g
Slitage
900734
2021-04-13