Vävd tapet 1800-tal

Vävd tapet 1800-tal
Vävd tapet 1800-tal
Vävd tapet 1800-tal
Vävd tapet 1800-tal
Vävd tapet 1800-tal
Vävd tapet 1800-tal
Vävd tapet 1800-tal
Vävd tapet 1800-tal

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

VÄVD TAPET, landskap med figurstaffage med blomsterbård, 1800-tal, inköpt i Spanien, ca 208 x 222 cm.

Lagningar, blek.

900737

2021-04-17