Cabaret Gustavsberg

Cabaret Gustavsberg
Cabaret Gustavsberg
Cabaret Gustavsberg
Cabaret Gustavsberg
Cabaret Gustavsberg
Cabaret Gustavsberg
Cabaret Gustavsberg
Cabaret Gustavsberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GUSTAVSBERG, cabaret, 9 dlr, flintgods, monterad diameter ca 49 cm

Missfärgningar, krackeleringar, mindre nagg

900739

2021-04-13