Evert Lundqvist oljemålning

Evert Lundqvist oljemålning
Evert Lundqvist oljemålning
Evert Lundqvist oljemålning
Evert Lundqvist oljemålning
Evert Lundqvist oljemålning
Evert Lundqvist oljemålning

Klubbat för:

17 500 SEK

20 000 SEK

EVERT LUNDQVIST (1904-1994): Porträtt, monogramsignerad E.L samt a tergo Evert Lundqvist 1976, olja på pannå, ca 19,5x17 cm

900742

2021-04-09