Vas Timo Sarpaneva

Vas Timo Sarpaneva
Vas Timo Sarpaneva
Vas Timo Sarpaneva
Vas Timo Sarpaneva
Vas Timo Sarpaneva
Vas Timo Sarpaneva
Vas Timo Sarpaneva
Vas Timo Sarpaneva
Vas Timo Sarpaneva
Vas Timo Sarpaneva

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TIMO SARPANEVA, vas, Iittala, Finland, klar glasmassa, signerad och daterad Timo Sarpaneva -66, höjd ca 16 cm

900743

2021-04-08