Oljemålning Gustaf Rudberg

Oljemålning Gustaf Rudberg
Oljemålning Gustaf Rudberg
Oljemålning Gustaf Rudberg
Oljemålning Gustaf Rudberg
Oljemålning Gustaf Rudberg
Oljemålning Gustaf Rudberg
Oljemålning Gustaf Rudberg
Oljemålning Gustaf Rudberg
Oljemålning Gustaf Rudberg
Oljemålning Gustaf Rudberg
Oljemålning Gustaf Rudberg
Oljemålning Gustaf Rudberg

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GUSTAF RUDBERG (1915-2001): Motiv från Ven, signerad Rudberg, olja på duk, ca 90x97 cm

900749

2021-04-08