Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
LENNART ROSENSOHN (1918-1994): 2 st, figurkompositioner, signerade, färgetsningar, ca 15x20, 24x30 cm
Zustandsbeschreibung
900754
2021-04-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner