Färgetsningar Lennart Rosensohn

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): 2 st, figurkompositioner, signerade, färgetsningar, ca 15x20, 24x30 cm

Zustandsbeschreibung

900754

2021-04-08