Färgetsning Fernandez Arman
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition, "Hommage aux Prix Nobel", signerad Arman, numrerad 97/100 cm, färgetsning, bildmått ca 55x35 cm
Kuntoraportti
900757
Päivämäärä:
2021-04-08