Färgetsning Fernandez Arman

Färgetsning Fernandez Arman
Färgetsning Fernandez Arman
Färgetsning Fernandez Arman
Färgetsning Fernandez Arman
Färgetsning Fernandez Arman
Färgetsning Fernandez Arman
Färgetsning Fernandez Arman
Färgetsning Fernandez Arman

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition, "Hommage aux Prix Nobel", signerad Arman, numrerad 97/100 cm, färgetsning, bildmått ca 55x35 cm

Kuntoraportti

900757

Päivämäärä:

2021-04-08